ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Створює оптимальні дієтологічні умови для нормалізації функціонування нирок. Застосовується для профілактики циститів, уретритів, захворювань нирок, ниркових мисок, нефритів, при сечокам’яній хворобі, для виведення солей з організму, як сечогінний засіб при набряках, пов’язаних з серцево-судинною недостатністю.
СКЛАД
Листя берези, суниця, шишки хмелю, плоди ялівцю, подорожник, кропива, хвощ, допоміжні компоненти.
ОПИС ДІЮЧИХ РЕЧОВИН
Березове листя використовують як сечогінний засіб при серцевих і ниркових набряках – вони з помірною інтенсивністю виводять зайву рідину з організму, містять цінні мікроелементи, а також дубильні речовини, ефірну олію і смоли.
Суниця лісова має протизапальну, бактерицидну, сечогінну, жовчогінну, потогінну, ранозагоюючу, в’яжучу і кровоспинну, гіпоглікемічну властивості. Вона покращує склад крові, розширює кровоносні судини, підсилює амплітуду серцевих скорочень, регулює обмін речовин, проявляє протисклеротичну властивість. Плоди суниці підвищують апетит, покращують травлення, втамовують спрагу, надають жовчогінну, діуретичну дію, проявляють протизапальну, антимікробну, потогінну дію.
Шишки хмелю застосовуються для збудження апетиту, покращення травлення при гастритах, гастроентеритах, холециститах, гепатитах; в поєднанні з іншими препаратами використовуються для лікування сечовивідних шляхів і нирок як сечогінний, протизапальний, десенсибілізуючий і регулюючий мінеральний обмін засіб.
Ялівець має потрійну дію – сечогінну, протизапальну і антибактеріальну. Його призначають при набряковому синдромі, викликаному різними захворюваннями, в тому числі інфекційними. Плоди ялівцю застосовують при «серцевих» набряках, порушеннях роботи печінки, нирковій недостатності.
Подорожник має протизапальну, спазмолітичну, знеболюючу дії. Надає позитивний вплив при хронічному нефриті.
Хвощ – натуральний сечогінний засіб з комплексним впливом. Надає одночасно діуретичний і протизапальний ефекти, що дуже важливо при лікуванні циститу. Також призначається в комплексній терапії при набряклості, викликаній порушеннями роботи нирок і серцевою недостатністю («серцеві набряки»).
Кропива знайшла широке застосування при лікуванні захворювань нирок, сечового міхура і жовчних проток. Цінується як м’який сечогінний засіб.
Читати даліСПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Дорослим по 1-3 чайних (або мірних) ложки за 30 хвилин до вживання їжі, дітям з 12 років — по 1 чайній ложці два рази на день за 30 хвилин до прийому їжі. Курс — 25 днів.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Діти до 12 років, вагітні жінки, індивідуальна чутливість до окремих компонентів.
ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ ккал / 100 Г
59,2 ккал
ХАРЧОВА (ЖИВИЛЬНА) ЦІННІСТЬ В 100 Г ПРОДУКТУ
Білки – 0 г; вуглеводи – 62 г; жири – 0 г.
ФОРМА ВИПУСКУ
Флакон 200 мл
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
18 місяців